Meble kuchenne na wymiar to z pewnością najlepsze rozwiązanie dla każdego nowoczesnego domu. Wyobraźcie sobie tylko możliwość zaprojektowania każdego najmniejszego detalu, każdej szufladki, szafki, półeczki, wieszaka. Całej kuchni od A do Z. Dokładnie takiej jakiej sobie życzysz, z elementami wystroju wykonanymi z najlepszej jakości materiałów i przy użyciu najnowocześniejszych technik obróbki oraz zagadnień sztuki projektowania wnętrz. Takie rzeczy oferujemy w Mobiliani oraz Mobiliani Design, dodając do Twojej wizji designerskie trendy w sztuce aranżacji wnętrz dzięki współpracy z projektantem. Wspólnie na pewno stworzymy unikalną i funkcjonalną zabudowę kuchenną.

Kuchnie Mobiliani tworzone są z pasją, projektanci wnętrz z Bydgoszczy mają na uwadze zarówno trwałość, funkcjonalność jak i nowatorski design oferowanych produktów. To o czym chcieliśmy napisać w tym artykule to designerskie fronty szafek kuchennych oferowane dla naszych Klientów zdecydowanych na produkcję mebli na wymiar. Bo przecież poza funkcjonalnością zależy nam także na wyglądzie, zawsze chcemy, aby nasze wnętrza prezentowały się niecodziennie i unikatowo. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, nasza firma postawiła na realizację wyobrażeń dotyczących projektowania kuchni zarówno od strony projektantów wnętrz jak i Klientów, z którymi współpracujemy.

Kuchnia w Twoim stylu. Zabudowa kuchenna i jej detale

Kuchnia z zabudową kuchenną na wymiar od Mobiliani z Bydgoszczy.

Kuchnia z zabudową kuchenną na wymiar od Mobiliani z Bydgoszczy.

 

Przeanalizujmy teraz fronty kuchenne przygotowywane dla naszych Klientów, którzy zdecydowali się kupić u nas meble na wymiar. W zależności od potrzeb zamontowane w kuchni fronty są lakierowane bądź fornirowane, a co najważniejsze jednak – odzwierciedlają oczekiwania przyszłych użytkowników. Najczęściej spotykamy potrzeby ujęte przez Klientów w słowa: “fronty ciekawie wykończone , “jedyne swoim rodzaju” lub “w stylu mieszanym“. Sprostanie tego typu zadaniu nie jest łatwe, dlatego zawsze polecamy wesprzeć się profesjonalnym projektem wnętrza kuchni. Projekt kuchni wykonany przez dobrego architekta wnętrz będzie odznaczał się z jednej strony wyczuciem smaku, a z drugiej właściwym dbaniem o detale, o któych często się zapomina.

W jaki sposób produkowane są meble kuchenne od Mobiliani?

Wszystkie meble, wykonywane w zakładzie produkcyjnym Mobiliani w okolicy Bydgoszczy, robione są z poszanowaniem najwyższych standardów jakościowych i przy użyciu maszyn najwyższej klasy. To co jednak najbardziej wyróżnia nas spośród innych producentów kuchni na wymiar, to możliwie identyczna realizacja mebli w porównaniu z projektem wnętrza. Posiadamy również wszystkie niezbędne certyfikaty, spełniamy europejskie standardy i normy, a meble kuchenne nie mają przed nami żadnych tajemnic. Używamy wyłącznie wyselekcjonowanych, najlepszej jakości lakierów meblarskich, które posiadają certyfikaty jakości. Ważne jest również doświadczenie. Po wielu latach produkcji mebli nasi pracownicy wiedzą doskonale jakich błędów należy unikać.

 

Bydgoski rynek wnętrzarski, a projekt kuchni na wymiar

Meble kuchenne lakierowane dla Lake Resident - bydgoskiego apartamentu.

Meble kuchenne lakierowane dla Lake Resident – bydgoskiego apartamentu.

 

Bydgoszcz to miejsce, w którym znajdziemy wielu dobrych projektantów wnętrz, a praca z profesjonalistami jest czystą przyjemnością. Nie obawiamy się się śmiałych rozwiązań, nie zadrżymy przed ekscentrycznym – zdaje się wręcz szalonym pomysłem – czy też unikalną i innowacyjną aranżacją wnętrza przy użyciu całej palety barw i ich odcieni. Zrealizujemy dla Ciebie nie tylko kuchnie na wymiar ale również meble skrojone na potrzeby całego Twojego domu. Nie brak nam też  materiałów do śmiałych zestawień kolorystycznych, kontrastów i balansów, nowoczesnych rozwiązań dla zabudowy kuchennej, mebli do łazienki czy funkcjonalnej garderoby. Uważamy, że nie ma nieudanych pomysłów, do każdego trzeba jednak podejść inaczej, a ostateczny projekt zawsze rodzi swego rodzaju niepewności. Jednak to ostatecznie nadany, rozpoznawalny kształt charakterystyczny dla mebli od Mobiliani, stworzony dla Klientów z Bydgoszczy i okolic, możemy uznać za nasz największy sukces. Możemy pochwalić się również uznaniem w oczach projektantów bydgoskiego rynku wnętrzarskiego. Towarzyszy ono naszym nowym projektom na fronty szafek, gwarantując Klientom całkiem (nie)oczekiwany kształt ich kuchni.

 

Widok na ścianę z szafkami kuchennymi Mobiliani w bydgoskim domu.

Widok na ścianę z szafkami kuchennymi Mobiliani w bydgoskim domu.