Szafy i garderoby

Funkcjonalne, wygodne szafy i garderoby.

Wybierając szafy na wymiar do swojego mieszkania, można maksymalnie wykorzystać wolną przestrzeń. Jest to szczególnie praktyczne w przypadku głębokich wnęk w ścianach o nieregularnych wymiarach, w których gotowe szafy się nie zmieszczą lub nie będą wyglądać zbyt estetycznie. W naszej firmie w Bydgoszczy zamówią Państwo szafy do przedpokoju, które idealnie nadają się do przechowywania odzieży wierzchniej bądź obuwia. Szafy tego typu będą też praktycznym rozwiązaniem do każdej sypialni. Pomieszczą odzież na każdą porę roku, nie zajmując jednocześnie zbyt wiele miejsca. Nasze szafy polecają się również do pomysłowej adaptacji poddasza. Zabudujemy wszystkie niepraktyczne skosy, tworząc w nich miejsce do przechowywania!

 

Szafy na wymiar Bydgoszcz

Projektanci mebli na wymiar, biorą pod uwagę potrzeby naszych klientów, którzy sami określają rodzaj oraz liczbę szuflad czy półek, jakie mają się znaleźć w szafach na wymiar. Dzięki temu można doskonale dopasować wielkość mebla do indywidualnych potrzeb, wprowadzając porządek do swojego mieszkania. Mimo że siedzibą naszej firmy jest Bydgoszcz, to szafy Mobiliani zdobią mieszkania zadowolonych klientów z całej Polski. Zachęcamy Państwa do dołączenia do ich grona!

 

Szafy przesuwne

Za sprawą szaf przesuwnych można obecnie zaadaptować niewielkie, ciasne pomieszczenia, tworząc w nich miejsce do przechowywania odzieży i innych domowych przedmiotów. Dzięki nam zamówisz najlepszej jakości szafy, doskonale dopasowane do dowolnej przestrzeni. Taki mebel można zamontować w każdej wnęce, również takiej o nieregularnych wymiarach. Poza tym drzwi w tego typu modelach nie zabierają dodatkowego miejsca, dzięki czemu szafy przesuwne sprawdzą się także w wąskim korytarzu. Wybierając mebel od Mobiliani z Bydgoszczy, mogą Państwo samodzielnie określić, ile półek i w jakim rozstawie ma się znaleźć wewnątrz. Do przedpokoju czy do sypialni polecamy wersję szaf z lustrem, które optycznie zwiększy przestrzeń w pomieszczeniu, lecz przede wszystkim pozwoli, aby… przejrzeć się w nim przed wyjściem z domu!

W naszej ofercie proponujemy Państwu wszelkiego rodzaju szafy, zabudowy, garderoby i drzwi. Stosujemy najlepszej jakości okucia, sezonowane lite drewno, okleiny naturalne i modyfikowane, szkło, stal, aluminium, lakiery połysk lub mat matowy. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • szafy z drzwiami przesuwanymi
  • szafy z drzwiami otwieranymi
  • szafy wnękowe kujawsko pomorskie
Zapewniamy najwyższej jakości ciekawe projekty, solidne wykonanie oraz fachowy montaż. Wszystkie zabudowy na zamówienie wykonujemy z wysoką precyzją i dbałością o detale. Wśród naszych zabudów i garderób znajdziecie Państwo:

  • szafy garderoby
  • zabudowy z drzwiami przesuwanymi
  • zabudowy wnęk
  • kuchenne meble na wymiar Bydgoszcz
  • meble na zamówienie

Garderoby na wymiar od Mobiliani

Szafy na zamówienie od Mobiliani