Meble do restauracji i hoteli

Producent mebli Mobiliani od lat zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli do restauracji czy hoteli, które cieszą się uznaniem konsumentów nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju. W naszej firmie osoby działające m.in. w branży HoReCa mogą zaopatrzyć się w piękne drewniane meble, dzięki którym każda restauracja, kawiarnia, pub czy hotel będą prezentować się stylowo oraz nowocześnie.

Do restauracji meble 

Aby aranżacja lokalu gastronomicznego była banalnie prosta, wystarczy wykorzystać w nim produkty naszej firmy. W Mobiliani posiadamy specjalny dział, w którym doświadczeni artyści tworzą nie tylko projekty mebli do restauracji czy meble do kawiarni, ale też zajmują się kompleksowym zagospodarowaniem konkretnego wnętrza. Dzięki temu zamówione kompleksowe wyposażenie doskonale odpowiada potrzebom estetycznym klientów.

Restauratorzy zaopatrzą się u nas w lady, stoły do restauracji i bary tworzone na wymiar – idealnie dopasowane do danego pomieszczenia. Puby to nie tylko meble ogrodowe drewniane, dla nich również mamy ofertę mebli do wnętrza. Nie brakuje w niej nowoczesnych i klasycznych stołów, stolików oraz krzeseł, przy których goście będą mogli wygodnie spożyć posiłek.

Meble do hoteli

Na potrzeby hotelu, pensjonatu czy zajazdu zaprojektujemy i wykonamy zestawy mebli, które mogą być wykorzystane w pokojach czy na przestrzeniach wspólnych. Wyposażenie Mobiliani doda każdemu miejscu charakteru, a odwiedzającym hotel zapewni maksimum wygody oraz komfortu. Nasz asortyment obejmuje m.in.:

  • łóżka,
  • szafki nocne,
  • meble łazienkowe,
  • szafy,
  • lady recepcyjne,
  • biurka.

W Mobiliani dbamy oto, żeby nie tylko projekt, ale również produkcja mebli hotelowych, spełniała najwyższe standardy jakościowe. Wszystkie meble Mobiliani produkowane są w nowoczesnym parku maszynowym. Nieprzypadkowy jest również wybór dostawców materiałów. Meble barowe i meble hotelowe wykonujemy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych komponentów opatrzonych certyfikatem jakości. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wyposażenie do hoteli czy restauracji będzie Państwu służyć przez wiele lat.