Dowiedz się więcej o naszej firmie

Poznaj lepiej działalność Mobiliani
Meble kuchenne, łazienkowe i inne - Mobiliani Bydgoszcz

Mobiliani sp. z o.o.

Wszystkie meble produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego. Tworzymy wyjątkowe kuchnie i zabudowy kuchenne z wykorzystaniem wszystkich dostępnych oklein naturalnych jak i modyfikowanych i egzotycznych.

Jakie meble oferujemy?

Zbliżenie na blat kuchenny połączony ze stołem barowym pokrytym okleiną z naturalnego drewna.Mobiliani znany jest w Bydgoszczy z produkcji bardzo eleganckich i jednocześnie nowoczesnych mebli kuchennych. Produkujemy doskonale dopasowane kuchnie na wymiar, a także pojedyncze, przemyślane elementy kuchni – fronty, drzwi, szafki, w których stosujemy wiele ciekawych rozwiązań pozwalających wykorzystać dostępną przestrzeń do maksimum.
Meble łazienkowe to kolejny, ważny dział produkcji w Mobiliani. Ciekawa stylistyka, będąca owocem współpracy z projektantami i architektami wnętrz, wysokiej jakość materiały używane do produkcji, modne elementy wykończeniowe, a nade wszystko dopasowanie do potrzeb klientów, zapewniło firmie renomę nie tylko w Bydgoszczy, ale i w wielu miejscowościach w Polsce, gdzie kliencie mogą cieszyć się z użytkowania naszych mebli.
Meble w aranżacji wnętrza salonu - Mobiliani. Produkujemy również meble do salonu, jadalni, sypialni i różnego rodzaju pokoi, korytarzy oraz pomieszczeń (zarówno domowych jak i wewnątrz obiektów komercyjnych). Do produkcji mebli używamy wysokiej jakości materiałów, takich jak : okleina naturalna dębowa lub orzechowa, lakierów, szkła. Możemy pochwalić się już kilkoma kolekcjami mebli do salonu: Senso, Metro, Pasadena. Wśród tych mebli znajdą Państwo komody, witryny, szafy, szafki rtv, łóżka, szafki nocne, stoły, stoliki, ławostoły i krzesła.

Projektowanie wnętrz w Bydgoszczy

Pełna wizualizacja 3D

Przygotowujemy dokładną wizualizację twoich wnętrz, tak abyś byłe pewny, że wybrałeś właściwie. Dowiedz się więcej o etapach w jakich przebiega projektowanie wnętrz.

Ekipa wykończeniowa do dyspozycji

Mobiliani współpracuje nie tylko z projektantami wnętrz, ale też z solidnymi i sprawdzonymi ekipami remonotowo-wykończeniowymi.

Wsparcie po zakończeniu projektu

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, wykonamy niezbędne korekty i poprawki. Możesz na nas liczyć również po zakończeniu realizacji projektu.

Często zadawane pytania

u

Znajdź odpowiedź

Obok znajdziecie Państwo pytania najczęściej zadawane przez Klientów tuż przed dokonaniem zakupu mebli naszej produkcji. Aby ułatwić i przyśpieszyć Państwu dostęp do odpowiedzi na te istotne kwestie, które wpływają na podjęcie decyzji o zakupie, postaraliśmy się odpowiedzieć dokładnie na każde z nich.

Jak wygląda zakup kuchni na wymiar w Mobiliani?
 

Meble kuchenne na wymiar są, jak sama nazwa wskazuje, dopasowane do konkretnego wnętrza. W związku z tym wymagają one pobrania wymiarów, którymi zajmuje się specjalna ekipa z naszej firmy. Dokładnie pobrane wymiary są gwarancją doskonale dopasowanej kuchni, dlatego fachowcy bardzo szczegółowo przyglądają się ścianom oraz wnętrzu kuchni, tak aby najlepiej dopasować do niej zabudowę meblową.

 

Jaki jest czas oczekiwania na meble kuchenne z montażem?
 

Przybliżony czas realizacji zamówienie mebli kuchennych na wymiar to około 3 tygodnie.

Jak długą gwarancję posiadają meble Mobiliani?
Nasze meble podlegają standardowemu okresowi gwarancyjnemu, tj. 2 lata.

Partnerzy Mobiliani

Budlex - inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Bydgoszczy i Toruniu
Budstol Invest - nowoczesne inwestycje budowlane w Bydgoszczy
Arkada Invest - projekty mieszkaniowe w Bydgoszczy
Peka - nowoczesne i ergonomiczne kuchnie na wymiar
Whirlpool Corporation - artykuły do domu
Projektowanie wnętrz w Bydgoszczy - Mobiliani Design
Arte Professione - biuro architektów wnętrz z Bydgoszczy
Studio aranżacji wnętrz - Paza Vision Bydgoszcz
Pfleiderer
Krono

 Opinie partnerów Mobiliani

 

Gorąco polecam producenta mebli na indywidualne zamówienie Mobiliani z Osielska. Cechuje go przede wszystkim doskonała obsługa i odpowiednie podejście do Klienta oraz szybka realizacja zamówienie na meble do całego wnętrza mieszkania lub domu. Jeśli komuś zależy na kompleksowym podejściu do spraw , to nie mógł trafić lepiej. Janusz Janik

projektant wnętrz, Projekt G

Mobiliani jest sprawdzoną firmą produkującą meble na wymiar w okolicy. Oprócz solidności warto dodać, że nie boi się nowych wyzwań i chętnie realizuje niebanalne projekty mebli, nawet dla bardzo wymagających Klientów. Wysokiej jakości materiały oraz dbałość o estetykę wykończenia przekonały nas do powierzenia im wykonania realizacji dla wielu zleceń. Aneta Wiśniewska

projektant wnętrz, Alfa Design

Przepadam za współpracą z lokalnymi firmami w obrębie Bydgoszczy. Chwalę sobie tą współpracę za terminowość realizacji zamówień na meble oraz kompleksowość. Powierzając produkcję mebli swojego Klienta dla całego wnętrza projektowanego domu, to zawsze wybieram właśnie Mobiliani. Dlaczego? Bo mogę im zaufać na 100 % i wiem, że się nie zawiodę. Hana Orkisz

projektant wnętrz, Han-Pro

Nie wahaj się

Skontaktuj się z nami w dowolnej chwili, odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.